Menu Zamknij

Meble pod zamówienie – meble na wymiar

Na bazie wieloletniego doświadczenia w zakresie projektowania i wyposażenia wnętrz zajmujemy się także produkcją mebli na wymiar. Działamy na terenie województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego.
Do naszych flagowych produktów należą:

Meble kuchenne na wymiar
Szafy przesuwne , garderoby
Meble łazienkowe na wymiar
Meble medyczne na wymiar
Meble biurowe na wymiar

Naszymi klientami są osoby fizyczne jak i przedsiębiorstwa. Jesteśmy otwarci na podejmowanie współpracy zarówno w planowaniu jak i wykonawstwie oraz montażu w obiektach: mieszkaniowych, domach, obiektach sprzedaży, wystawienniczych, bibliotekach, szkołach, biurach, gabinetach lekarskich, zapleczach socjalnych i innych…
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty które trafiają do opracowania optymalnie wykorzystywały powierzchnię każdego pomieszczenia, zapewniając jednocześnie jego funkcjonalność oraz aby były trwałe i eleganckie. Zapraszamy do współpracy stałej lub do realizacji pojedynczych zleceń.

Realizujemy zlecenia w promieniu 120 km od Kalisza ( Wielkopolska ).

Odwiedzamy naszych klientów na pomiarach i przygotowujemy projekt. Realizujemy zlecenia według Państwa sugestii i preferencji. Podczas wizyty nasz przedstawiciel przygotowany jest do prezentacji próbek oraz katalogów frontów meblowych, płyt korpusowych, blatów, uchwytów i innych akcesoriów meblowych. Wizyta na pomiarach, przygotowanie projektu i kosztorysu to koszt 350 zł.
Po zaakceptowaniu kosztorysu czas oczekiwania za meblami – do dwóch miesięcy.

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zadawania pytań drogą mailową lub telefonicznie.